Recenze zákazníků

Provozovatel webu recenze neověřuje, kontroluje a odstraňuje však podvodný obsah, pokud je rozpoznán.

Přidat recenzi


ŠKOLENÍ OBSLUH POJÍZDNÉ ZDVIHACÍ PRACOVNÍ PLOŠINY PRO ČR

Co k dnesnimu dni napsat? Po rozpacitem zacatku, za ktery mohlo par ne zrovna nejostrejsich pastelek v penale, se nekolika hodinove skoleni zmenilo v jednu uzasnou jizdu kterou ke zdarnemu konci s vypetim vsech sil dirigovaly dve uzasne damy! Vecne, s tahem na branku, obcasnou klickou do strany v podobe bonmotu, nenapadnym faulem loltem do zeber tem, kteri z pocatku nevedeli, ze stoji v ofsajdu, jasne rozdavane prikazy z lavicky i zapojeni do treningove rutiny na "hristi", kdy se devcata nebala vlest mezi chlapy do maleho vapna a ustat nacvik (ne)standartnich situaci. Proste devcata s BOZP jsou poklad a neboji se "hazet perly svinim, nebo hrach na zed" a i kdyz nekteri nevedi co roupama, dovedou je s gracii nasmerovat tam, kde je chteji mit a kde vlastne a hlavne by meli chtit byt sami "zaci". Ja jsem si osobne dnesni den uzil a urcite pokud budu potrebovat jakekoliv skoleni z tech, ktere maji devcata na menu, budu se tesit na setkani s nimi. Dekuji za profesionalni, ale take neortodoxni a neformalne/formalni, individualni, vecny a zejmena mily (I kdyz to muselo byt chvilemi velice narocne) pristup. Preji Vam mnoho spokojenych zakazniku/zaku a mnoho duvodu k usmevum a radosti z uspechu tech, kteri se u Vas nechaji v budoucnu skolit! Urcite se v budoucnu tesim na shledanou. Vašek H.

VCA basic in Budapest

Ochota, vstřícnost a profesionální přístup na to vše tu narazíte. Paní Kolmanové jsem se ozvala s prosbou, o co nejrychlejší proces složení této zkoušky a během dne jsem dostala termín na složení zkoušky v Budapešti. A i když jsme neměly možnost osobního setkání, konzultace proběhla telefonicky a byla plně dostačující k úspěšnému složení zkoušky. S jistotou mohu říct, že pokud budu potřebovat další následná školení, neobrátím se na nikoho jiného.

IPAF - ZÁKLADNÍ KURZ (3a, 3b)

- Velmi vstřícné jednání při registraci a zajištění termínu - Rychlé jednání a zpětná vazba - Příjemné prostředí pro teoretickou výuku - Profesionalita lektora - Praktický zácvik a zkouška nemá chybu - Certifikáty a karty vystaveny rychle - Celková spokojenost, pro přezkoušení na další období se zase vrátíme. Děkujeme

IPAF - POJÍZDNÁ PRACOVNÍ PLOŠINA ZÁKLADNÍ KURZ (3a, 3b)

Paní Kolmanovou jsme oslovili pro spolupráci po zrušení termínu u jiného školitele. Rychle zareagovala a ochotně vyšla vstříc s extra termínem. Od té doby se na ní obracíme pravidelně a vždy je přítomný profesionální, rychlý a velmi vstřícný přístup. Zpětná vazba od proškolených zaměstnanců na školení a školitelku byla vždy pozitivní a hodnocená jako profesionální. Karty k IPAF školení byly vždy bleskově vyřízené. Budeme velmi rádi u této společnosti pokračovat a doporučovat dále.

Školení obsluhy pojízdných zdvihacích plošin dle ipaf

Velice kvalitní školení s doprovodným videem, příjemné prostředí. Praktický zácvik super v objektu. Musím poděkovat oběma školitelkám. Holky super. Díky.

Školení VCA bylo super

Profesionální přístup, pěkné prostředí a praktické zkoušky s instruktáží. Školení u jiné společnosti bylo náhle zrušeno a paní instruktorka zareagovala během pár dní a vše bylo zařízeno. Díky.


Kontaktní údaje
Kudy k nám do Starého Hradiště Mapa