Recenze zákazníků

Provozovatel webu recenze neověřuje, kontroluje a odstraňuje však podvodný obsah, pokud je rozpoznán.

Přidat recenzi


ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Dnes jsme absolvovali školení u p.Kolmanové a za nás za všechny klobouk dolů, opravdu profesionální přístup a školení na jedničku, vše vysvětleno a ještě jednou p.Kolmanove děkujeme ???

ŠKOLENÍ (CERTIFIKÁT) VCA BASIC/SCC

Perfektna komunikacia pred skolenim a nasledna teoria pocas skolenia na profi urovni.Pani lektorka Petra Kolmanová 10 z 10. VCA Basic 31.1.2024.

CORE CONSTRUCTION - Školení bezpečnosti práce pro vstup na stavby a staveniště v UK

Profesionální přístup s výborným výsledkem. Oba naši pracovníci po absolvování kurzu ve Starém Hradišti získali certifikát SPA a následně úspěčně složili testy CSCS v UK!

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Velice oceňujeme komunikaci, vstřícnost, flexibilitu, rychlost vyhotovení dokumentů. Jsou to profesionálové na svém místě. Budeme se těšit na následnou spolupráci.

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Chcem sa poďakovať za skvelú spoluprácu a ústretovosť, s ktorou som sa stretol v tejto spoločnosti. Chcem vyzdvihnúť ochotu, priateľský prístup a porozumenie, či už k vykonaniu odborne a profesionálne pripraveného školenia, prispôsobeniu termínov z dôvodu vyťaženosti našich zamestnancov a celkovej komunkácii pri riešení organizácie školení a plánovania. Teším sa na naše dalšie spoločné projekty.

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Vyborne skolenie a este lepsia prakticka cast. Odporucam vsetkym :)

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Príjemná Lektorka Ktorá vie čo robí polopatistické funkčne vysvetlenie dávam 10 bodov z 10

ŠKOLENÍ (CERTIFIKÁT) VCA BASIC/SCC

Pani Kolmanová je profesionálna a veľmi ochotná. Komunikácia je výborná, vždy zdvihne telefon alebo hneď volá naspäť. Vždy poskytne všetky informácie, ktoré sú potrebné. Veľmi dobre sa mi s pani Kolmanovou spolupracuje. Odporúčam :)

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Paní Kolmanová, jakožto náš instruktor IPAF, nás celým kurzem provedla velmi svižně leč důkladně, její výklad probíraného tématu není steretotypní hlas který se Vám snaží do hlavy narvat úplně všechno ale naopak lehce zapamatovatelný a lehce pochopitelný výklad obashující vše důležité. Na všem je možnost se domluvit i na místě a nebyl s ničím problém. Děkuji za milé školení.

ŠKOLENÍ (CERTIFIKÁT) VCA BASIC/SCC

Veľmi profesionálny a priateľsky prístup.

ŠKOLENÍ OBSLUHY POJÍZDNÝCH MANIPULAČNÍCH PLOŠIN - IPAF

Profesionální a velice proaktivní a vstřícný přístup při organizaci i školení. Teoretický obsah i praktická část, všechno na výborné úrovni.

ŠKOLENÍ OBSLUH POJÍZDNÉ ZDVIHACÍ PRACOVNÍ PLOŠINY PRO ČR

Co k dnesnimu dni napsat? Po rozpacitem zacatku, za ktery mohlo par ne zrovna nejostrejsich pastelek v penale, se nekolika hodinove skoleni zmenilo v jednu uzasnou jizdu kterou ke zdarnemu konci s vypetim vsech sil dirigovaly dve uzasne damy! Vecne, s tahem na branku, obcasnou klickou do strany v podobe bonmotu, nenapadnym faulem loltem do zeber tem, kteri z pocatku nevedeli, ze stoji v ofsajdu, jasne rozdavane prikazy z lavicky i zapojeni do treningove rutiny na "hristi", kdy se devcata nebala vlest mezi chlapy do maleho vapna a ustat nacvik (ne)standartnich situaci. Proste devcata s BOZP jsou poklad a neboji se "hazet perly svinim, nebo hrach na zed" a i kdyz nekteri nevedi co roupama, dovedou je s gracii nasmerovat tam, kde je chteji mit a kde vlastne a hlavne by meli chtit byt sami "zaci". Ja jsem si osobne dnesni den uzil a urcite pokud budu potrebovat jakekoliv skoleni z tech, ktere maji devcata na menu, budu se tesit na setkani s nimi. Dekuji za profesionalni, ale take neortodoxni a neformalne/formalni, individualni, vecny a zejmena mily (I kdyz to muselo byt chvilemi velice narocne) pristup. Preji Vam mnoho spokojenych zakazniku/zaku a mnoho duvodu k usmevum a radosti z uspechu tech, kteri se u Vas nechaji v budoucnu skolit! Urcite se v budoucnu tesim na shledanou. Vašek H.

VCA basic in Budapest

Ochota, vstřícnost a profesionální přístup na to vše tu narazíte. Paní Kolmanové jsem se ozvala s prosbou, o co nejrychlejší proces složení této zkoušky a během dne jsem dostala termín na složení zkoušky v Budapešti. A i když jsme neměly možnost osobního setkání, konzultace proběhla telefonicky a byla plně dostačující k úspěšnému složení zkoušky. S jistotou mohu říct, že pokud budu potřebovat další následná školení, neobrátím se na nikoho jiného.

IPAF - ZÁKLADNÍ KURZ (3a, 3b)

- Velmi vstřícné jednání při registraci a zajištění termínu - Rychlé jednání a zpětná vazba - Příjemné prostředí pro teoretickou výuku - Profesionalita lektora - Praktický zácvik a zkouška nemá chybu - Certifikáty a karty vystaveny rychle - Celková spokojenost, pro přezkoušení na další období se zase vrátíme. Děkujeme

IPAF - POJÍZDNÁ PRACOVNÍ PLOŠINA ZÁKLADNÍ KURZ (3a, 3b)

Paní Kolmanovou jsme oslovili pro spolupráci po zrušení termínu u jiného školitele. Rychle zareagovala a ochotně vyšla vstříc s extra termínem. Od té doby se na ní obracíme pravidelně a vždy je přítomný profesionální, rychlý a velmi vstřícný přístup. Zpětná vazba od proškolených zaměstnanců na školení a školitelku byla vždy pozitivní a hodnocená jako profesionální. Karty k IPAF školení byly vždy bleskově vyřízené. Budeme velmi rádi u této společnosti pokračovat a doporučovat dále.


Kontaktní údaje
Kudy k nám do Starého Hradiště Mapa